تبلیغات
دانلود جدیدترین کتابهای مذهبی مخصوص موبایل - نرم افزار کتاب مالتی مدیا وسائل الشیعة
دانلود جدیدترین کتابهای مذهبی مخصوص موبایل
علی و شیعته هم الفائزون
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 15 شهریور 1390 توسط مهرداد | نظرات ()

وسائل شیعه

کتاب ((جهاد النفس )) در مجموعه گرانسنگ حدیثى ((وسائل الشیعه)) در نزد عالمان اخلاق از اهمیت ویژه اى برخوردار بوده است و آن پاک نهادان همواره تشنه کامان اخلاق اسلامى و سالکان طریق را به خواندن و عمل کردن به این کتاب شریف سفارش مى نموده اند، این امر ما را بر آن داشت تا به ترجمه این کتاب که به حق ((زنده کننده دلها)) و ((شناساننده راه نیکبختى)) است همت گماریم .آیت الله شیخ محمدتقی بهجت می فرمایند : هر روز سعی کنید یک حدیث از کتاب جهاد النفس «وسایل الشیعه » را مطالعه کنید و سعی نمایید به آن عمل کنید بعد از یک سال خواهید دید که حتما عوض شده اید مانند دارویی که انسان مصرف کند و بعد از مدتی احساس بهبودی می کند.

ویژگیهاى این اثر
۱ – از آنجا که این ترجمه براى استفاده عموم است از ذکر سلسله سند احادیث که مورد اعتنا و توجه خواص است ، خوددارى گردیده است .
۲ – احادیث با دقت فراوان اعراب گذارى و به صورت مسلسل شماره گذارى شده است .
۳ – احادیث در یک طرف و در طرف مقابل دقیقا ترجمه هر یک آورده شده به گونه اى که به ندرت ترجمه کلمه اى از حدیثى در صفحه بعد جاى گرفته است .
۴ – هیچ یک از احادیث کتاب حذف یا تقطیع نگردیده است و تنها در یک مورد از ذکر حدیثى که در همان باب از یک معصوم دو بار تکرار گردیده است خوددارى شده است .
۵ – آیاتى که در ضمن احادیث آورده شده با قلمى متمایز مشخص گردیده و نشانى هر آیه در زیر صفحه ذکر شده است .دانلود با حجم ۱٫۱۲ مگابایت

طبقه بندی: کتابهای اخلاقی،  کتابهای حدیث، 
برچسب ها: دانلود نرم افزار مذهبی، نرم افزار اسلامی، نرم افزار مذهبی، نرم افزار وسایل الشیعه، وسائل الشیعه،
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.