تبلیغات
دانلود جدیدترین کتابهای مذهبی مخصوص موبایل - زود بخوابید - شب بیداری سبک زندگی آمریکایی
دانلود جدیدترین کتابهای مذهبی مخصوص موبایل
علی و شیعته هم الفائزون
نوشته شده در تاریخ شنبه 13 آبان 1391 توسط مهرداد | نظرات ()
[http://www.aparat.com/v/mc2fh]


فَالِقُ الْإِصْبَاحِ وَجَعَلَ اللَّیْلَ سَکَنًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ‌ حُسْبَانًا ذَ?لِکَ تَقْدِیرُ‌ الْعَزِیزِ الْعَلِیمِ ?الأنعام: 96?
[هموست که‌] شکافنده صبح است، و شب را برای آرامش و خورشید و ماه را وسیله حساب قرار داده. این اندازه‌گیریِ آن توانای داناست.


هُوَ الَّذِی جَعَلَ لَکُمُ اللَّیْلَ لِتَسْکُنُوا فِیهِ وَالنَّهَارَ‌ مُبْصِرً‌ا إِنَّ فِی ذَ?لِکَ لَآیَاتٍ لِّقَوْمٍ یَسْمَعُونَ ?یونس: 67?
اوست کسی که برای شما شب را قرار داد تا در آن بیارامید و روز را روشن [گردانید]. بی گمان، در این [امر] برای مردمی که میشنوند نشانه‌هایی است.


وَهُوَ الَّذِی جَعَلَ لَکُمُ اللَّیْلَ لِبَاسًا وَالنَّوْمَ سُبَاتًا وَجَعَلَ النَّهَارَ‌ نُشُورً‌ا ?الفرقان: 47?
و اوست کسی که شب را برای شما پوششی قرار داد و خواب را [مایه‌] آرامشی. و روز را زمان برخاستن [شما] گردانید.


أَلَمْ یَرَ‌وْا أَنَّا جَعَلْنَا اللَّیْلَ لِیَسْکُنُوا فِیهِ وَالنَّهَارَ‌ مُبْصِرً‌ا إِنَّ فِی ذَ?لِکَ لَآیَاتٍ لِّقَوْمٍ یُؤْمِنُونَ ?النمل: 86?
آیا ندیده‌اند که ما شب را قرار داده‌ایم تا در آن بیاسایند، و روز را روشنیبخش [گردانیدیم‌]؟ قطعاً در این [امر] برای مردمی که ایمان میآورند مایه‌های عبرت است.


وَمِن رَّ‌حْمَتِهِ جَعَلَ لَکُمُ اللَّیْلَ وَالنَّهَارَ‌ لِتَسْکُنُوا فِیهِ وَلِتَبْتَغُوا مِن فَضْلِهِ وَلَعَلَّکُمْ تَشْکُرُ‌ونَ ?القصص: 73?
و از رحمتش برایتان شب و روز را قرار داد تا در این [یک‌] بیارامید و [در آن یک‌] از فزون‌بخشی او [روزی خود] بجویید، باشد که سپاس بدارید.


وَمِنْ آیَاتِهِ مَنَامُکُم بِاللَّیْلِ وَالنَّهَارِ‌ وَابْتِغَاؤُکُم مِّن فَضْلِهِ إِنَّ فِی ذَ?لِکَ لَآیَاتٍ لِّقَوْمٍ یَسْمَعُونَ ?الروم: 23?
و از نشانه‌های [حکمت‌] او خواب شما در شب و [نیم‌] روز و جستجوی شما [روزی خود را] از فزون‌بخشی اوست. در این [معنی نیز] برای مردمی که میشنوند، قطعاً نشانه‌هایی است.


مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.