تبلیغات
دانلود جدیدترین کتابهای مذهبی مخصوص موبایل - تفسیر 27 جلدی نمونه - اثر آیت الله مکارم شیرازی ( مخصوص موبایل )
دانلود جدیدترین کتابهای مذهبی مخصوص موبایل
علی و شیعته هم الفائزون
بسم الله الرحمن الرحیم

لَوْ أَنزَلْنَا هَذَا الْقُرْآنَ عَلَى جَبَلٍ لَّرَأَیْتَهُ خَاشِعًا مُّتَصَدِّعًا مِّنْ خَشْیَةِ اللَّهِ وَتِلْكَ الْأَمْثَالُ نَضْرِبُهَا لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ یَتَفَكَّرُونَ


اگر این قرآن را بر كوهى نازل مى كردیم مى دیدى كه در برابر آن خشوع مى كند و از خوف خدا مى شكافد! و اینها مثالهائى است كه براى مردم مى زنیم تا در آن بیندیشند.

معرفی اجمالی این کتاب :

تفسیر نمونه از متداول ترین تفاسیر فارسى عصر حاضر است كه با زبان ساده و گویا و قابل استفاده براى عموم به نگارش درآمده و استقبال بسیار خوبى از آن شده است. این تفسیر بارها چاپ شده و به زبانهاى انگلیسى، اردو و عربى به نام الامثل فی تفسیر القرآن المنزل ترجمه شده است.
ویژگى این تفسیر عصرى بودن آن است كه مناسب با نیازها و پرسشهاى عصر، پیام قرآن را به زبان روز تبیین مى كند و با روش ساده و به دور از بحثهاى كلاسیك ادبى، كلام وحى را تفسیر مى نماید. جلوه مهم این تفسیر، در گرایش به جنبه هاى هدایتى و تربیتى است كه مؤلفان آن را تعقیب كرده اند و در روش ارائه مطالب، متأثر از تفاسیر المیزان، مجمع البیان و تفسیر مراغى بوده اند.
شیوه مفسران در ارائه مطالب چنین است كه در آغاز، پس از بیان نكات كلى و عام در هر سوره به فضاى حاكم بر سوره، به سبك و سیاق و موضوعات مهم مطرح شده در سوره اشاره مى شود. آن گاه به مضمون آیه پرداخته، با شیوه بیانى و تحلیلى، مسائل زندگى و هدایت انسان با توجه به موضوع آیه تشریح مى شود.
 

این برنامه ای که آماده کردیم ، تفسیر جلد به جلد می باشد . 


چند اسکرین شات از محیط اجرایی برنامه : 

برنامه رو در دو آپلود سنتر مختلف آپلود کردیم تا با دانلود مشکلی نداشته باشید .

دانلود اول از سایت 4Shared : بدون ریزوم و با لینک نسبی دانلود
دانلود دوم از سایت box : با قابلیت ریزوم و لینک دائمی

حجم برنامه : 6.5 مگابایت

( توجه داشته باشید که برای دانلود این برنامه باید یکی از دو فایل زیر رو دانلود کنید نه دو تا فایل رو )

برای دانلود روی هر کدوم از دو نوشته زیر ( که آپلود سنترهای مختلف هستن ) کلیک کنیددانلود از آپلود سنتر 4Sharedدانلود از آپلود سنتر باکس نتبه امید ساختن برنامه های دیگر از این قبیل در روزهای آتی .
سوالی ، حرفی ، نقدی بود ما در خدمتیم .
التماس دعا ...طبقه بندی: کتابهای الکترونیکی موبایل،  کتابهای تفسیر، 
برچسب ها: تفسیر 27 جلدی نمونه - اثر آیت الله مکارم شیرازی ( مخصوص موبایل )، تفسیر نمونه، تفسیر 27 جلدی نمونه مخصوص موبایل، آیت الله مکارم شیرازی، تفسیر نمونه مخصوص موبایل،
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.