تبلیغات
دانلود جدیدترین کتابهای مذهبی مخصوص موبایل - کتاب میزان الحكمه
دانلود جدیدترین کتابهای مذهبی مخصوص موبایل
علی و شیعته هم الفائزون
نوشته شده در تاریخ شنبه 13 شهریور 1389 توسط مهرداد | نظرات ()
کتاب میزان الحكمه

مؤلّف:محمد محمدی ری شهری


معرفی اجمالی كتاب:
این كتاب در جمع آوری آیات و روایات با ترتیبی خاصّ و نظمی نوین به رشته تحریر درآمده است از یك سو آیات و روایات را در ابواب گوناگون در اختیار مشتاقان قرار داده و از سوی دیگر سفینه ای است برای گشت و گذار در دریای معارف قرآن و حدیث و دائرة المعارفی گرانسنگ از معارف و علوم اسلامی می باشد. این اثر وزین با بهره گیری از نظم و ترتیب الفبایی و موضوعی محققان را به سوی آیات قرآن كریم و احادیث شریف پیامبر گرامی و امامان معصوم ـ علیهم السلام ـ در منابع شیعی و اهل سنت رهنمون می سازد. و در واقع بر آن است تا با به كارگیری فن آوری ها و ابزارهای نوین، دانشنامه حدیثی و روایی بزرگی فراهم آورد كه پاسخگوی نیازها و مقتضیات عصر حاضر باشد.
در این كتاب سعی شده است از منابع معتبر و مورد وثوق هر دو فرقه شیعه و سنی، بهره گرفته شود و در كتاب هایی مثل بحارالانوار، علاوه بر مراجعه به بحار، به منابع و مصادر بحار هم مراجعه كرده است كه این كار بر ارزش و اعتبار كتاب افزوده است.
مولّف برای هر موضوع یك باب اختصاص داده و به منابع و مآخذ احادیث در هر باب اشاره می كند.
ترجمه روان و زیبای میزان الحكمه به وسیله آقای حمیدرضا شیخی، صورت گرفته كه استفاده عموم را از این گنجینه پربهاء ممكن ساخته است.

جلد 1 تا 7 این کتاب در نرم افزار موجود می باشد.

دریافت کتاب

منبع:www.nvl.ir
طبقه بندی: کتابهای حدیث،  کتابهای الکترونیکی موبایل، 
برچسب ها: کتاب میزان الحكمه، میزان الحكمه، الحكمه، محمد محمدی ری شهری، آیات و روایات، احادیث، آیات قرآن كریم، پیامبر گرامی، امامان معصوم ـ علیهم السلام، دانشنامه حدیثی و روایی بزرگ، دانشنامه حدیثی، حدیث، بحارالانوار، ترجمه میزان الحكمه،
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.